A Fény Mestere – Master of Light 2017 világítástervezési nívódíjra.

2 évvel ezelőtt hangos sikerrel debütált a Lisys-Project Kft. által alapított világítástervezési nívódíj. Az első évet követően a második évben is sok kiemelkedő pályamű érkezett, ami azt bizonyítja, hogy szükség van egy, az összetett látásmódú világítási kultúrát elismerő szakmai kezdeményezésre.

November elejétől újra várja az 5 tagú – Somogyi Krisztinát, Csontos Balázst, Haász Ferencet, Kádár Bálintot, Timóczki-Nagy Mártont összefogó – szakmai zsűri a pályaműveket. A pályázóknak 2018. február 18-ig van lehetőségük a díj megújult honlapján keresztül benyújtani pályaműveiket. Az elmúlt két évhez képest könnyebbség, hogy készült egy mindössze 2 oldalas nevezési lap, s a sikeres pályázáshoz elegendő ezt kitölteni, majd a kiválasztott képekkel a honlapon keresztül feltölteni.



A díj idén új honlapot kapott, ahol minden információt megtalálnak az érdeklődők: megismerkedhetnek a tavalyi és a tavaly előtti pályázati anyagokkal, a galériában megnézhetik a díjátadókról készült felvételeket, értesülhetnek a legfrissebb hírekről, érdekességekről, és ami a legfontosabb letölthetik a nevezési lapot és pár kattintással pályázhatnak A Fény Mestere 2017 díjra.

Ahogy eddig is, a 2017-es győztes is összetett díjazásban részesül. A szakmai dicsőségen túl megkapja a névre szóló, gyönyörűmetszésű üvegtrófeát és az elismerő oklevelet, az övé lesz a 600 000 forint pénzjutalom, de emellett akinek a munkáját a zsűri a legjobbnak értékeli egy egyedi kulturális tartalommal is fűszerezett franciaországi szakmai úton is részt vehet a Lisys-Project Kft. jóvoltából. Újdonság, hogy a franciaországi szakmai útra a döntőbe került versenyzőket is meghívja a díj alapítója!



Tavalyhoz hasonlón több különdíj is kiosztásra kerül a díjátadón, 2018 tavaszán. A MABE és az MMK ELT mellett idén a KÉSZ Holding tagja, a Provim Kft. is csatlakozott a különdíjakat támogató szervezetekhez.

A díjjal kapcsolatos további információk a megújult honlapon, www.afenymestere.hu oldalon olvashatók.

forrás: sajtóközlemény




Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Architizer szakmai zsűri díjat nyert a BORD Építész Stúdió

Architizer szakmai zsűri díjat nyert a BORD Építész Stúdió

Architecture Plus Engineering kategóriában kapott rangos díjat az Aquaticum fürdőért.

A budapesti Eötvös úti víztorony felújítása kapta az Év Tetője pályázat Aranyceruza díját

A budapesti Eötvös úti víztorony felújítása kapta az Év Tetője pályázat Aranyceruza díját

A pályázók Szathmáry Csilla, Szecskő Heléna és Tóth Emese voltak.

Ez a pályázat bizonyítja, milyen változatosan alkalmazhatóak a fémlemezfedések és burkolatok

Ez a pályázat bizonyítja, milyen változatosan alkalmazhatóak a fémlemezfedések és burkolatok

„Fémlemezfedések az építészetben” – a PREFA 2020. és 2021. évi építész és építészhallgatói pályázatainak eredményei.

Hirdetés