Amennyiben szeretnél hatással lenni a hazai és nemzetközi építészetre, változatos léptékű projekteken dolgozni és testközelből ismerkedni ökotudatos alapanyagokkal, valamint erősséged a projektek műszaki/kiviteli terveinek elkészítése, ez a pozíció Neked szól.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • engedélyezési és a kiviteli tervdokumentációk készítése
  • szakági tervezők koordinálása
  • kapcsolódó hatósági egyeztetések lebonyolítása
  • helyszíni bejárásokon, kooperációkon való részvétel
  • aktív közreműködés a projektek megvalósításában

A pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • felsőfokú építészmérnöki szakirányú végzettség
  • minimum 5 éves kivitelezési tervek készítésében szerzett tapasztalat
  • szerkesztő és tervező programok magabiztos ismerete (ArchiCad, Photoshop, Indesign)
  • engedélyezési folyamatok és jogszabályi háttér ismerete
  • pontos és hatékony munkavégzés önállóan és csapatban
  • jó szervező- és problémamegoldó készség, rugalmasság
  • B-kategóriás jogosítvány

A jelentkezés során előnyt jelent:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • parametrikus tervezőprogram ismerete (pl. Grasshopper, Rhino 3D, Blender)
  • tervezői költségvetés kiírás készítése terc programban
  • tapasztalat gyártmánytervek készítésében
  • tervezői jogosultság
  • proaktivitás és jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • kategóriateremtő, hazai és nemzetközi építészeti projektekben való részvétel
  • piacképes bérezés, bejelentett teljes munkaidős munkaviszony
  • egyedi munkahelyi környezet, jófej és összetartó csapat
  • rendszeres csapatépítő programok
  • céges autó rendelkezésre állása
  • fix béren felüli, teljesítményarányos prémium
  • összművészeti eseményeken való részvételi lehetőség
  • munkakörhöz kapcsolódó tanulmányok támogatása, folyamatos szakmai fejlődés

A jelentkezéshez küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és portfóliódat a job@hellowood.eu email címre, tárgyban a pozíció nevének feltüntetésével!

További nyitott pozícióinkért látogass el a honlapunkra!
Várjuk, hogy megismerhessünk!
A Hello Wood csapata

Pályázz a diplomamunkáddal és nyerj! | Hello Wood Diplomadíj

A határidő: szeptember 30., szombat éjfél

Most tényleg a Marson landolt a Hello Wood Pebble podja

Poligonális kabin marsi környezetben

Szeretlek, gyűlöllek, elhagylak, maradok | Fülszöveg by Hello Wood

Varga Anikó, a Hello Wood belsőépítész tervezőjének könyvajánlója