A nemrég elkészült irodaterek egyfajta szociális katalizátorként is szolgálnak, segítik a dolgozók számára a könnyebb kapcsolódást a gördülékeny, közös munkában. Erről szóló írásunk a 195-ös, 2024/7-es lapszámunkból közöljük.
Egyre gyakrabban hallani róla, hogy Magyarországon is lendületet kaphat a művészet, művészeti alkotások megjelenése épített környezetünkben, az ingatlanberuházások közegében.
Ez a könyv úgy mutatja meg Budapestet, ahogy korábban más még soha.
A német vállalkozás új gödöllői központjában helyi képzőművészek munkái díszítik az épület falait. Erről szóló írásunkat a 193-as, 2024/5-ös lapszámból közöljük.
A munkahelyi környezet mentális egészségre gyakorolt hatása rendkívül fontos tényező. A Skanska átfogó jelentést készített a kelet-közép-európai régióban a munkahelyi neurodiverzitásról, rámutatva arra, hogy az irodák kialakításának milyen lényeges szerepe van a mentális egészség és a jóllét szempontjából.
Sokáig magára hagyva állt a Radetzky-laktanya épülete, most azonban irodaházként született újjá.
Zöld utat kapott a Heinrich-udvar átalakítása, még ebben a hónapban elindul a kivitelezés Kálmán Ernő korábbi tervei alapján.
Lezajlott az Otthon Budapesten / lakás és lakhatás című konferencia Budapest Főváros Önkormányzatának szervezésében, ezek voltak a legfontosabb témák.
A vevőknek ez akár több millió forint megtakarítást is jelenthet
Framery: világújdonság az irodákban
Két hetes programsorozattal készül a Képző
Pisilő szobrok és csempe-art
Multifunkcionális, otthonos és színes
Az Amikor Galéria a Határátlépés – Kiállítás Percz János (1920-2000), a magyar Giacometti életművéből című tárlattal debütál
BTM Kiscelli Múzeum kiállítása a 150 éve született Lajta Béla életművének nyomába ered
A Budapest100 bemutatja: a ‘70-es évek
Amikor a tervező magának tervez
A múzeumok új hardvere
Gondolatok Budapestről
Budapestről New York magaslataira