Lehetőség elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett munkavállalónak.

A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget épületszigetelő szakmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Épületek hang-hő-és vízsszigetelése során adódó tervezési, szakértési, kivitelezési feladatainak ellátása
  • Épületszigetelési műszaki szakértés, szakmai megoldási javaslatok kidolgozása
  • Épületszigetelési szakági alvállalkozók irányítása
  • Projektek épületszigetelésének szakmai támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás az épületszigetelési szakági alvállalkozók

Elvárások

  • Felsősokú végzettség és/vagy épületszigetelő szakmérnök képesítés
  • Több éves kivitelezésben szerzett munkatapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség, stressztűrő képesség

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni ezen a linken tudsz!

Kapcsolódó cikkek

Építész tervező

Koncepciótervek, kivitelezési tervek, egyeztetések.

Kivitelezési műszaki előkészítő mérnök

Munkalehetőség elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak.

Tökéletes relaxáció a MOME campusával

Ha nem hiszed, hogy lehetséges, nézd meg ezt a videót!